El İşleri ile Sanatsal Yönünüzü Ortaya Çıkarın!

Yaşam

El İşleri ile Sanatsal Yönünüzü Ortaya Çıkarın!

8.2.2016

PUAN VERİN
PAYLAŞIN

El işleri neşeli, yaratıcı yanınızı gün ışığına çıkarmak için harika bir yoldur. Zayıf görmenizin size engel olmasına izin vermeyin! İçinizdeki sanatçıyla temasa geçmenin eğlenceli yollarından söz ediyoruz.
 
Örgü ve Tığ
Bunlar çok dikkat gerektiren aktiviteler gibi görünse de, örgüyle uğraşanlar bilirler ki temeli bir kez anladığınızda bir yumak ipini gözleriniz kapalı bile bitirebilirsiniz! Bu aktivitenin tekrarlı doğasından ötürü, zihninizin farklı konularla meşgul olmasına izin vermek de kolaydır.
Ayrıca, uzman bir örgücüyseniz düzenli bir çalışma alanına sahip olmanın daha iyi işler çıkarmaya yardım edebileceğini bilirsiniz. Örgü işlerini başarıyla tamamlamaya yardım edecek bir çalışma alanı yaratmanın pek çok yolu vardır:
Karşıt renkte bir arka plan yaratın, örneğin açık renkli bir yumak için kucağınızda koyu renk bir örtü olması yumağı daha iyi görmenize yardım eder.
Ayaklı bir büyüteç edinin, böylece çalışmanıza odaklanmak için her iki elinizi de kullanabilirsiniz! 
Resim yapmak
Resim yapmak dünya görüşünüzü ortaya koymanın harika bir yoludur. Sadece ne görüyorsanız onu resmedin! Doğru veya yanlış yoktur.
Güzel renk kombinasyonlarıyla deney yapmaktan çekinmeyin veya fırçaya farklı miktarlarda boya aldığınızda nasıl olacağına bir bakın. Ayrıca, kendinizi maceracı hissediyorsanız resmi parmaklarınızla boyamayı düşünün.
 
Kupür ve fotoğraf albümleri yapmak
Albüm yapmak yalnızca anıları saklamanın harika bir yolu değil, eğlenceli ve ellerinizi kullanacağınız bir aktivitedir! Bir fotoğraf koleksiyonu alın, yeni veya eski, bir konu da seçebilirsiniz – bunlar özel bir yolculuğa veya hayatınızın bir dönemine ait olabilir – ve yapıştırıcıyı elinize alın! Pırıltılı pullar ve üç boyutlu etiketlerle çılgın denemeler yapın veya çalışmanızı biçimli, renk uyumlu tasarımlarla sade tutun. Her neyi seçerseniz, ortaya çıkan sonuç sizi ve sizi sevenleri mutlu edecektir.
 
Kaynak: http://www.setyoursights.co

08.02.2016

Bu sitedeki bilgiler bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya danışınız.